CO TO JEST

LVT?


LVT jest twardym i kruchym produktem na bazie ropy naftowej (43%) i soli (57%). Dzięki dodaniu plastyfikatorów, LVT staje się elastycznym tworzywem. Jest mocny i lekki. Można go również łatwo poddać recyklingowi, ponieważ można go przetwarzać na wiele różnych sposobów. Czy chciałbyś dowiedzieć się więcej o strukturze LVT lub o zrównoważonym rozwoju? (może trwałości?) Więcej informacji znajdziesz na stronach poniżej

Podłogi Therdex LVT posiadają naturalne wzory i są dostępne we wzorze jodełki, w postaci długich desek, szewronu i płytek. Wszystkie nasze produkty składają się z 4 warstw, a mianowicie: warstwy PU, warstwy trwałej, warstwy folii i dolnej warstwy LVT.

Warstwa PU zabezpiecza dodatkowo deskę LVT i zapewnia odpowiedni mat. Warstwa trwała chroni podłogę przed intensywnym użytkowaniem i powoduje że jest odporna na zarysowania. Warstwa folii jest nadrukiem na podłodze. Pokazuje kolor i strukturę podłogi. Dolna warstwa LVT to najniższa część podłogi. Ta dolna warstwa zapewnia wytrzymałość podłogi i odpowiednią absorpcję dźwięku.

DRYBACK

Dryback LVT to podłoga klejona. Ta klejona podłoga tłumi dźwięki i jest bardzo łatwa w utrzymaniu. Przy montażu podłogi Dryback bardzo ważne jest wypoziomowane podłoże. Dryback nadaje się do intensywnego użytku domowego, ale także do zastosowań projektowych.

Zobacz wszystkie produkty dryback LVT

RIGID CLICK

Rigid Click to inteligentne rozwiązanie mocowania, które eliminuje potrzebę stosowania kleju. Panele lub płytki można łatwo łączyć ze sobą za pomocą niezawodnego systemu zatrzaskowego Uniclic.

Zobacz WSZYSTKIE Rigid Click LVT.