HISTORIA FIRMY

THERDEX


Podłogi Therdex LVT to charakterystyczna i wysokiej jakości marka LVT skupiająca się na świadomych stylu konsumentach i profesjonalistach. Nasze produkty wyróżniają się nie tylko na poziomie estetycznym, lecz także jeśli chodzi o właściwości, które są przyjazne dla środowiska. To sprawia, że firma Therdex jest ceniona wśród architektów, projektantów i miłośników wnętrz poszukujących wyróżniającej się i trwałej podłogi.

tacx 6
1001 WARIANTÓW

Szeroka gama kolorów, tekstur i wymiarów

DSC_4484 - bewerkt
INNOWACYJNA

Kolekcja ciągle się zmienia, nieustannie poszukuje nowości

THE-_dsc0090-pano-Stone-collectie-keuken-Noordwijk-HR-7
WSPÓŁCZESNA

Odpowiednia podłoga do każdego wnętrza 

FUNDAMENT KAŻDEGO WNĘTRZA ZACZYNA SIĘ OD PODŁOGI

Podłoga jest tym elementem, który finalnie kreuje nastrój i nadaje przestrzeni odpowiedni charakter. Ponadto podłoga zapewnia lata komfortu. Priorytetem dla podłóg LVT firmy Therdex LVT jest łatwość użytkowania dzięki trwałemu i wytrzymałemu materiałowi. Oferując podłogę, którą trudno odróżnić od czegoś prawdziwego, zapewniono luksusową i stylową podłogę LVT.

OPTYMALNE MOŻLIWOŚCI DZIĘKI WIELU LINKOM DO KOLEKCJI

Bez względu na to, czy wybierzesz długie deski, szewron czy jodełkę; wszystkie nasze podłogi LVT są dostępne w kilku rozmiarach i kolorach. Firma Therdex wierzy w dynamikę jedności i prostoty. Połącz i stwórz nieskończoną ilość możliwości dzięki podłogom Therdex LVT.

WIĘCEJ INFORMACJI O LVT

LVT jest twardym i kruchym produktem na bazie ropy naftowej (43%) i soli (57%). Dzięki dodaniu plastyfikatorów, LVT staje się elastycznym tworzywem. Jest mocny i lekki. 
Można go również łatwo poddać recyklingowi, ponieważ można go przetwarzać na wiele różnych sposobów. Czy chciałbyś dowiedzieć się więcej o strukturze LVT lub o zrównoważonym rozwoju? Poniższe strony zapewniają więcej informacji.

PIĘĆ ZALET THERDEX

Podłoga LVT ma szerokie zastosowanie, jest trwała i generuje minimalny hałas. Therdex oferuje odpowiednie usługi związane z dokonaniem przez ciebie wyboru i pielęgnacją podłogi.

NIE DO ODRÓŹNIENIA OD CZEGOŚ PRAWDZIWEGO

Kiedy wybierasz Therdex, wybierasz podłogę o naturalnym wyglądzie. Cała kolekcja jest wytłoczona, tak aby pasowała do reszty. Oznacza to, że jej struktura jest widoczna i namacalna. Dzięki temu podłogi są nie do odróżnienia od prawdziwych.

ZAWSZE DOSTĘPNE W WIELU WARIANTACH

Cała kolekcja jest dostępna w wielu odmianach. Dzięki temu oferowane są wyjątkowe możliwości. Wzory są dostępne w wielu rozmiarach, dzięki czemu można je idealnie łączyć.

DZIĘKI ORGANICZNYM PLASTYFIKATOROM SĄ POZBAWIONE FTALANÓW

Therdex stosuje w produkcji biodegradowalne plastyfikatory na bazie oleju sojowego. Plastyfikatory te sprawiają, że materiał jest elastyczny i giętki. Plastyfikatory te są nieszkodliwe dla ludzi i środowiska, a także ulegają biodegradacji. Jest to ważne dla Was, dla nas i przede wszystkim dla środowiska.

ŁATWE W UTRZYMANIU I POZBAWIONE SMUG

Wszystkie podłogi Therdex LVT składają się z czterech warstw. Warstwy wierzchnie chronią podłogę przed intensywnym użytkowaniem, są odporne na zarysowania i zapobiegają powstawaniu smug. Ta kombinacja zapewnia łatwą w utrzymaniu podłogę; prostota i wygoda.

BEZPŁATNY I NIEZOBOWIAZUJACY SERWIS PRÓBEK

Odkryj kolorystykę i poczuj naturalność podłogi Therdex LVT. Próbki można zamówić na naszej stronie internetowej całkowicie bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań. Z przyjemnością pomożemy Ci w dokonaniu właściwego wyboru.

STRUKTURA KOLEKCJI

Na kolekcje składają się różne wzory, rozmiary i kolory. Wszystkie te elementy dostarczane są jako seria. Chcesz dowiedzieć się więcej o strukturze kolekcji? Kliknij zatem przycisk poniżej.

WIĘCEJ INFORMACJI O STRUKTURZE KOLEKCJI

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Masz pytanie dotyczące produktów, naszych dealerów lub zamówienia próbek? Więcej informacji można znaleźć w części poświęconej często zadawanym pytaniom.

ZOBACZ WSZYSTKIE CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA