PIĘĆ ZALET THERDEX

Podłoga LVT ma szerokie zastosowanie, jest trwała i generuje minimalny hałas. Therdex oferuje odpowiednie usługi związane z dokonaniem przez ciebie wyboru i pielęgnacją podłogi.

NIE DO ODRÓŹNIENIA OD CZEGOŚ PRAWDZIWEGO

Kiedy wybierasz Therdex, wybierasz podłogę o naturalnym wyglądzie. Cała kolekcja jest wytłoczona, tak aby pasowała do reszty. Oznacza to, że jej struktura jest widoczna i namacalna. Dzięki temu podłogi są nie do odróżnienia od prawdziwych.

ZAWSZE DOSTĘPNE W WIELU WARIANTACH

Cała kolekcja jest dostępna w wielu odmianach. Dzięki temu oferowane są wyjątkowe możliwości. Wzory są dostępne w wielu rozmiarach, dzięki czemu można je idealnie łączyć.

DZIĘKI ORGANICZNYM PLASTYFIKATOROM SĄ POZBAWIONE FTALANÓW

Therdex stosuje w produkcji biodegradowalne plastyfikatory na bazie oleju sojowego. Plastyfikatory te sprawiają, że materiał jest elastyczny i giętki. Plastyfikatory te są nieszkodliwe dla ludzi i środowiska, a także ulegają biodegradacji. Jest to ważne dla Was, dla nas i przede wszystkim dla środowiska.

ŁATWE W UTRZYMANIU I POZBAWIONE SMUG

Wszystkie podłogi Therdex LVT składają się z czterech warstw. Warstwy wierzchnie chronią podłogę przed intensywnym użytkowaniem, są odporne na zarysowania i zapobiegają powstawaniu smug. Ta kombinacja zapewnia łatwą w utrzymaniu podłogę; prostota i wygoda.

BEZPŁATNY I NIEZOBOWIAZUJACY SERWIS PRÓBEK

Odkryj kolorystykę i poczuj naturalność podłogi Therdex LVT. Próbki można zamówić na naszej stronie internetowej całkowicie bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań. Z przyjemnością pomożemy Ci w dokonaniu właściwego wyboru.