WIĘCEJ O

SZEWRON


Tam, gdzie podłoga w jodełkę jest obecnie dobrze znanym wzorem, wzrasta zapotrzebowanie na podłogi chevron

W przypadku podłogi chevron, deski leżą pod kątem 45 lub 60 stopni, a górne boki łączą się ze sobą. Idealna dla miłośników aranżacji wnętrz, którzy chcą mieć wyjątkową podłogę o wysokiej jakości dla swojej przestrzeni.

WSPÓŁCZESNA

Ze względu na swój elegancki wygląd i spokojne linie, Chevron jest coraz częściej stosowany w nowoczesnych wnętrzach. Chevron składa się z desek ułożonych w tak zwany "pas sierżanta". Deski kończą się w punkt. To odróżnia podłogę od innych desek i wzorów.

DOSTĘPNE W KILKU KOLORACH

Seria Chevron składa się z naturalnej palety kolorów.  Różne odcienie koloru w podłodze tworzą piękną spójną całość w pomieszczeniu.

ODPOWIEDNIA DLA KAŻDEJ PRZESTRZENI

Podłoga Chevron nadaje przestrzeni spokój. Wzór tworzy wymiar Twojej podłogi. Dzięki temu małe lub wąskie pokoje mogą wydawać się dłuższe i bardziej przestronne poprzez stworzenie iluzji większej przestrzeni na podłodze.

MOŻE BYĆ UKŁADANA W RÓŻNYCH WZORACH

Oprócz znanego wzoru Chevron, Chevron jest również dostępny jako punkt wiedeński. Sposób układania jest podobny do wzoru jodełki. Ze względu na kąt, pod jakim przycięte są końce, wygląda to tak, jakby wzór jodełki został lekko ściśnięty. Ponieważ pasy tego wzoru nieco szybciej się poszerzają, ze względu na nikły kąt, ten rodzaj podłogi bardzo ładnie pasuje do nieco szerszych domów.

chcesz być na bieżąco?