WIĘCEJ O

HERRINGBONE


Podłoga w jodełkę była układana już wieki temu

Wzór jodełki nadaje podłodze bardzo ekskluzywny wygląd. Dzięki właściwościom podłóg LVT, takim jak twarda warstwa ochronna PU, podłoga w jodełkę ma długą żywotność. Ponownie wykorzystaj podłogę w jodełkę wybierając jedną z naszych podłóg w jodełkę Rigid Click.

NASTROJOWA EN TIMELESSS

Podłoga w jodełkę była układana już wieki temu. Wzór w jodełkę nadaje podłodze bardzo ekskluzywny wygląd. Dzięki właściwościom podłóg LVT, takim jak twarda warstwa ochronna PU, podłoga w jodełkę ma długą żywotność. Ponownie wykorzystaj podłogę w jodełkę wybierając jedną z naszych podłóg w jodełkę Rigid Click.

RÓŻNE KOLORY PL ROZMIARY

Dzięki szerokiej gamie kolorów i różnych wzorów, istnieje duży wybór wśród naszych podłóg w jodełkę. Oferując kilka rozmiarów, nasze podłogi w jodełkę oferują szeroki zakres możliwości. Seria Tapis składa się z wyrafinowanych desek 10x40 cm. W przypadku desek z serii Premium, szerokość pasuje do czterokrotności długości. Dzięki temu podłoga może być przesuwana we wszystkich rodzajach konstrukcji. Można również bawić się kierunkiem układania podłogi w jodełkę, aby uzyskać pożądany efekt.

OBRAMOWANIE I WYPUSTKI

Bordery i lamówki są powszechnie stosowane do podkreślenia kształtów pomieszczenia i podłogi. Obramowanie zapewnia naturalną ramę dla podłogi w jodełkę. Lamówka jest kontrastową krawędzią, która podkreśla wzory i powierzchnię podłogi.

DOSTĘPNE W WERSJI DRYBACK I RIGID CLICK

Duża liczba naszych podłóg w jodełkę jest dostępna zarówno w wersji dryback jak i Rigid Click. Dryback LVT jest podłogą klejoną. Wypoziomowana powierzchnia jest bardzo ważna dla instalacji. Rigid Click jest inteligentnym rozwiązaniem montażowym i eliminuje potrzebę stosowania kleju.

chcesz być na bieżąco?