WIĘCEJ O

PŁITKY


Nadaj podłodze wygląd ułożonej z płytek, dzięki komfortowym właściwościom LVT.

Płytki są dostępne w różnych wzorach, od prawdziwych wyglądów po charakterystyczne wzory. Płytki LVT zapewniają spokój ducha dzięki łatwości konserwacji.

REALISTYCZNY WYGLĄD

Wygląd płytek o wyglądzie betonu wprowadza industrialną i pogodną atmosferę. Kolor i faktura są nie do odróżnienia od prawdziwego kamienia naturalnego. Dodatkowo, charakterystyczny nadruk jest dostępny również w formacie płytek. Ciekawi Cię, jakie są możliwości? Sprawdź naszą serię Design, aby uzyskać więcej informacji.

DOSTĘPNE W RÓŻNYCH ROZMIARACH

Wyjątkowy duży format płytek 100 x 100 cm tworzy efekt przestronności w każdej pożądanej przestrzeni. Ponadto w naszej kolekcji Amato dostępne są płytki w rozmiarach 91 x 45 cm i 91 x 91 cm. Płytki z serii Design dostępne są w rozmiarze 45 x 91 cm.

KOMFORT LVT

Płytki LVT dają poczucie komfortu dzięki właściwościom LVT. Płytki zapewniają przyjemne chodzenie i tłumienie dźwięków, a także doskonale nadają się do połączenia z ogrzewaniem podłogowym.

DROGA DO STOSOWANIA

Płytki LVT nie pękają, co czyni transport i układanie podłogi dodatkowo atrakcyjnym. Płytki są o wiele lżejsze od kamienia naturalnego. Płytki z serii Loose Lay zapewniają wygodę i komfort dzięki szybkiemu i łatwemu sposobowi ich układania. Ze względu na wagę, płytki układa się luźno. Dzięki temu seria ta idealnie nadaje się do celów projektowych.

chcesz być na bieżąco?