WIĘCEJ O

DRYBACK


Dryback LVT to podłoga klejona.

Przy montażu podłogi Dryback bardzo ważne jest wypoziomowane podłoże. Dryback nadaje się do intensywnego użytku domowego, ale także do zastosowań projektowych.

REDUKCJA DŹWIĘKU

Dolna część podłogi to podkład LVT. Podkład ten zapewnia wytrzymałość podłogi i odpowiednie tłumienie dźwięku.

OGRZEWANIE I CHŁODZENIE PODŁOGOWE

Nasze podłogi LVT są bardzo odpowiednie w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym. Opór cieplny jest niski w porównaniu do innych rodzajów materiałów, takich jak laminat. Grubość podłogi LVT pozwala na dobre przenikanie ciepła. Przewodność zapewnia, że ogrzewanie podłogowe spełnia swoje zadanie.

NIE WYMAGA PODKŁADU

Podłoga LVT klejona metodą dryback nie wymaga podkładu. Bardzo ważne jest jednak, aby podłoże było wyrównane. Po tym jak wyrównane podłoże jest suche i wolne od kurzu, można przystąpić do montażu podłogi dryback LVT.

SZEROKIE ZASTOSOWANIE

Dryback LVT dobrze nadaje się do miejsc o dużym natężeniu użytkowania. Ponadto LVT ma wiele zalet; jest mało wymagający w utrzymaniu, nadaje się do ogrzewania i chłodzenia podłogowego i może być stosowany w wilgotnych pomieszczeniach. Możliwości są nieograniczone ze względu na wymiary desek, oraz dużą różnorodność palet kolorystycznych.

chcesz być na bieżąco?