STRUKTURA

ZBIERANIA INFORMACJI


Herringbone, długie deski, Chevron, płytki i pleciony LVT stanowią podstawę kolekcji podłóg Therdex LVT. Wzory te dzielą się na serie i stanowią kilka rodzajów podłóg. Każda seria posiada ten sam wzór, który jest dostępny w kilku kolorach i rozmiarach. Rodzaj podłogi wskazuje sposób układania.

SERII

Każda podłoga należy do konkretnej serii. Dzięki temu każda podłoga jest dostępna w wielu kolorach i rozmiarach. Daje to wyjątkowe możliwości dla Twojego wnętrza, wszystko można ze sobą łączyć.

Przejrzyj broszurę, aby szybko zapoznać się z serią lub obejrzyj serię za pomocą przycisku po lewej.

ZOBACZ PRZEGLĄD SERII

WZORY

Kolekcja podłóg Therdex LVT dostępna jest w kilku wzorach, a mianowicie: Herringbone, długie deski, Chevron, płytki oraz pleciony LVT. Każdy wzór ma inny rozmiar i jest dostępny w wielu kolorach. Wiele wzorów jest połączonych dzięki linkom do kolekcji.

Wyświetl linki do kolekcji, aby zobaczyć, które podłogi są w tych samych kolorach. Te linki do kolekcji zapewniają, że podłoga może być układana w wyjątkowy sposób, na przykład jako panel brzegowy i deski lamelowe

LINKI DO KOLEKCJI

RODZAJE PODŁÓGS

LVT oferuje wyjątkowe możliwości dla wielu rodzajów podłóg. Podłoga Therdex LVT oferowana jest w trzech rodzajach: Dryback, Rigid Click i Loose Lay.

W przypadku podłogi Dryback, podłoga jest przyklejana do wyrównanego podłoża. Podłoga Rigid Click posiada sprytne rozwiązanie mocowania i eliminuje potrzebę stosowania kleju. Deski i płytki można łatwo łączyć ze sobą za pomocą niezawodnego systemu zatrzaskowego. W przypadku podłogi Loose Lay, deski i płytki układane są luzem na podłożu, co jest możliwe dzięki ciężarowi podłóg.

ZOBACZ RODZAJE PODŁÓG