PODSTAWA KAŻDEGO WNĘTRZA

ZACZNIJ OD PODŁOGI


Podłoga jest tym elementem, który finalnie kreuje nastrój i nadaje przestrzeni odpowiedni charakter. Ponadto podłoga zapewnia lata komfortu. Każdy czuje się jak w domu w innym wnętrzu, od skandynawskiego po industrialne. Odkryj różne style życia i zacznij od dobrej podłogi jako podstawy, dzięki której Twoje mieszkanie stanie się prawdziwym domem.

THERDEX W PRAKTYCE
PODSTAWOWY

Simplicity and comfort provide a good basis for a basic living style. Add comfort tProstota i wygoda stanowią odpowiednią bazę podstawowego stylu życia. Dodaj komfort w pomieszczeniu, trzymając się naturalnej palety kolorów. Długie panele nadają przestrzeni ponadczasowy efekt. Niezawodny dzięki prostocie.o the space by sticking to a natural colour palette. Long boards give a timeless effect to the space. Powerful through simplicity.

KLASYCZNY

Sztuka klasycznego stylu życia polega na zastąpieniu wzornictwa i wytrzymałych materiałów klasycznymi kolorami. Wykończ pomieszczenie podłogą z listwą krawędziową (opcjonalnie z deską lamelową). Wykończenie to wygląda klasycznie i dodaje ekstra ekskluzywny efekt.

NOWOCZESNY

Pogoda ducha i klasa to charakterystyczne elementy nowoczesnego stylu życia. Czyste linie i wyeksponowane przedmioty przyciągają uwagę dzięki neutralnym kolorom, takimi jak czerń, biel, beż czy szarość. Aby zachować tę jedność, jasne dębowe podłogi doskonale pasują do pomieszczeń utrzymanych w nowoczesnym stylu.

SKANDYNAWSKI

Dzięki inspiracji domami ze Skandynawii, gdzie dni są dość krótkie, uważa się, iż jest bardzo ważne, aby we wnętrzu było dużo światła. Minimalistyczny wygląd w połączeniu ze stonowaną kolorystyką i naturalnymi materiałami tworzy większą i wyjątkowo jasną przestrzeń.

HOTEL CHIQUE

Uporządkowany, luksusowy wygląd z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów cieszy oko. Zastosowanie miękkich aksamitnych tkanin w połączeniu z takimi materiałami  jak marmur i mosiądz to niezbędne elementy tego stylu. Dzięki zastosowaniu podłogi w jodełkę, tak jak pozostałych materiałów i kolorów, pomieszczenie budzi się do życia.

INDUSTRIALNY

Solidność to słowo kluczowe dla industrialnego stylu życia. Styl ten wykorzystuje w sposób ekstensywny surowce, takie jak metal, i obfituje w detale konstrukcyjne. Twarda podłoga o wyglądzie betonu dopełnia tej atmosfery.

SIELSKI

Czysta natura. Podstawowe materiały tworzą atmosferę, ciepło i pewnego rodzaju oszczędność. Proste wzornictwo sprawia, że przestrzeń mówi sama za siebie. Znajdź równowagę między kolorami, kształtami i liniami i próbuj różnych kontrastów między tym, co otwarte i zamknięte, a sielski styl życia nigdy się nie znudzi.

ARTYSTYCZNY

Miej odwagę zaskoczyć egzotycznymi nadrukami, bogactwem materiałów, odrobiną vintage, a przede wszystkim dużą ilością ciepła. Zejdź z utartej ścieżki i wybierz kolorowy i niepowtarzalny styl życia. Ta mieszanka stylów pochodzi z różnych części świata. Przypieczętuj ten styl, wybierając na początek ciemną podłogę.

EKLEKTYCZNY

Piękne linie, ikoniczne meble i starannie wykończone detale charakteryzują śmiały, eklektyczny styl życia. Oryginalne wzory i tekstury nadają przestrzeni wyjątkowy charakter. Seria Design dobrze się w to wpisuje. Wzornictwo tej podłogi jest zaskakujące i nowatorskie.